شرایط و قوانین

  قیمت کالاها

قیمت‌ کالاهای موجود در سایت ، همگی دارای ثبات در فروشگاه مرکزی ، نمایندگی ها و سایت برای دوره های مشخص میباشد
ایران نخ باف حساسیت خاصی در به‌ روز نگهداری قیمت‌ها دارد و با استفاده از مکانیزم‌های کنترلی سعی در از بین بردن خطاهای انسانی در این زمینه دارد. قیمتها داخل سایت مربوط به دی ماه 1391 بوده و دارای 3 ماه اعتبار میباشد .


مرچوع کردن کالا

مشتري به مدت 7روز کاري از تاريخ تسليم کالا به مصرف کننده يا از تاريخ انعقاد قرارداد حق انصراف دارد و به محض استفاده مشتري از حق انصراف تامين کننده بايدبدون مطالبه هيچ گونه وجهي عين مبلغ دريافتي را در اسرع وقت به مشتري مسترد کند (مصرف کننده بايد حداقل هفت روز کاري وقت براي انصراف (حق انصراف )از قبول خود بدون تحمل جريمه و يا ارائه دليل داشته باشد تنها هزينه ي تحميلي بر مصرف کننده هزينه باز پس فرستادن کالا خواهد بود ماده 37 قانون تجارت الکترو نيک به شرط ان که از بسته بندي باز نشده باشد.

  درخواست خرید و هزینه ارسال

پس از انتقال کالاهای مورد نظر به "سبد خرید"، این امکان برای شما فراهم است تا نسبت به نهای کردن خرید مورد نظرتان اقدام نمایید.

سفارش شما حداکثر طی دو روز کاری در تهران برای شما به صورت پیک بین ساعت 10 صبح الی 18 روزهای شنبه و چهارشنبه و در روز پنج شنبه بین 10 الی 13 ارسال میشود ، لازم به ذکر است در زمان قبل از ارسال بوسیله پیک از طرف فروشگاه بصورت تلفنی هماهنگی میشود برای حضور در آدرس ذکر شده هنگام خرید ، برای شهرستان ها نیز حداکثر طی دو روز کاری تحویل پست می گردد ، پست ها به صورت پیشتاز بوده و هزینه آن در هنگام نهایی کردن خرین محاسبه میشود .


  پی گیری و تایید سفارش

شما بوسیله کد رهگیری که در پایان سفارش و پس از پرداخت آنلاین دریافت می نمایید میوانید سفارش خود را پیگیری نمایید ، بعد از تحول کالا از سوی پیک برگه  تاییدیه دریافت کالا جهت امضاء به شما داده میشود تا در آرشیو شرکت نگهداری شود .

  برگشت سفارش

برگشت سفارشات تهران : در صورتیکه پس از ارسال سفارشات در تهران و حضور پیک شخصی در آدرس ذکر شده هنگام خرید برای تحویل حضور نداشته باشد ، پیک برگه عدم حضور مشتری را در صندوق پستی منزل و یا محل کار شما می اندازد ، برای ارسال مجدد با هماهنگی با خریدار  مبلغ 6000 تومان هزینه حمل مجددا دریافت میشود .

معیوب بودن کالا : سفارشات شما قبل از ارسال از لحاظ بسته بندی محصول بازدید میشود اما اگر در هنگام تحویل کالا مواردی از نقص را مشاهده نمایید ، سفارش شما بازبینی و مجددا برای شما بدون کسر دریافت هزینه مجدد ارسال می گردد .