درباره ایران نخ باف

ايران نخ باف در سال 1348 با هدف توليد پارچه هاي متنوع پوشاک در شهر تبريز فعاليت خود را آغاز نمود . توليد اين مجموعه در ابتدا انواع پارچه هاي تريکو و در سال 56 خط توليد انواع پارچه هاي گردباف خود را به بهره برداري رساند. آقای محمد شفاعت بعنوان صاحب و مدیر مسئول این مجموعه میباشد .


ایران نخ باف در ابتدا با نام تجاري اين و لباف ( به معناي بافت پشم ) شروع به کار نمود در سال 1360 از نام ايران ولباف به نام تجاري ايران نخ باف با نام اختصاري INB تغيير نام داد و تا سال 86 توليد البسه زير و راحتي را به صورت محدود آغاز نمود ، از اوايل سال 86 با نگرشي نو و علمي در توليد پوشاک زير و راحتي خانواده فعاليت خود را به صورت گسترده ادامه داد.

کارخانه ايران نخ باف واقع در شهر تبريز ، با مساحتي بالغ بر 3500 متر مربع داراي سالن هاي مجزا شامل :

 1- سالن توليد تريکو
 2- سالن توليد انواع پارچه هاي گرد باف
 3- سالن برش ، دوخت ، کنترل کيفيت و بسته بندي مي باشد.

در حال حاضر این مجموعه با توليد انواع پارچه هاي گردباف ضمن تامين نياز توليدات خود نياز اکثر شرکت هاي توليد کننده را تامين مينمايد.

توليد پارچه هاي ايران نخ باف در حال حاضر نزديک به 21 نوع پارچه و بيش از 200 نوع تنوع محصول بوده که تمامي محصولات در بسته بندي هاي جديد به بازار ارائه مي گردد . الياف پارچه هاي توليد شده از مرغوبترين نوع الياف شانه خورده موجود در بازار کشور بوده که جهت رنگرزي به پيشرفته ترين خطوط رنگ کارخانه منتقل و در آنجا پس از تکميل شدن مراحل اجرايي مجدد به کارخانه انتقال مي يابد . رنگ هاي استفاده شده از بهترين نوع رنگ هاي راکتيو بوده که شمن ثبات شستشويي از شفافيت بالايي برخوردار بوده و با اطمينان محصولات توليد شده در اين کارخانه را از لحاظ ثبات رنگ در شستشو و آبرفت تضمين مي نمايد.

اين مجموعه مفتحر است با چهل سال خدمت در عرصه توليد پارچه و تريکو و انواع پوشاک زير و راحتي با کيفيت مطلوب نامي آشنا در ميان توليد کنندگان داخلي و فروشندگان و مصرف کنند گان عزيز مي باشد.
ايران نخ باف جهت معرفي و آگاهي شما از تنوع محصولات INB ليست محصولات خود را حضورتان ارسال و جهت بازديد محصولات از شما دعوت مي نمايد در فروشگاه مرکزي يا دفتر مرکزي مراجعه نمائيد.